${i18n('navigeeri')}

Kontakt

18.04.2024

- 20.04.2024

${i18n('osta_pilet')}
Maamessi korraldab:

AS TARTU NÄITUSED

E: info@tartunaitused.ee
T: (+372) 742 1793
A: Friedrich Reinhold Kreutzwaldi 60, Tartu, Eesti

Email again:

Korraldusmeeskond

AS Tartu Näitused juhataja

Alo Pettai

T: (+372) 742 1793

E: alo@tartunaitused.ee

Müügi- ja reklaamijuht

Margus Kikkul

T: (+372) 504 2575

E: margus@tartunaitused.ee

Projekti- ja kommunikatsioonijuht

Henrik Urbel

T: (+372) 741 2096

E: henrik@tartunaitused.ee

Projektijuht

Anders Urbel

T: (+372) 742 2547

E: anders@tartunaitused.ee

Finantsjuht

Piret Parvelo-Pettai

T: (+372) 742 1793

E: piret@tartunaitused.ee

Toitlustusjuht

Piret Arens

T: (+372) 742 1793

E: piret.arens@tartunaitused.ee

Projekti- ja personalijuht

Annika Pettai-Urbel

T: (+372) 742 1793

E: annika@tartunaitused.ee

E: info@tartunaitused.ee
T: (+372) 742 1793
A: Friedrich Reinhold Kreutzwaldi 60, Tartu, Eesti

Messil näeme

Facebook
Youtube
Instagram
Privaatsustingimused
Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet. ${tag}

${articleData.title}

${formatDate(articleData.created)}