${i18n('navigeeri')}

Kontakt

18.04.2024

- 20.04.2024

${i18n('osta_pilet')}
Maamessi korraldab:

AS TARTU NÄITUSED

E: info@tartunaitused.ee
T: (+372) 742 1793
A: Friedrich Reinhold Kreutzwaldi 60, Tartu, Eesti

Email again:

Korraldusmeeskond

AS Tartu Näitused juhataja

Alo Pettai

T: (+372) 742 1793

E: alo@tartunaitused.ee

Projektijuht

Margus Kikkul

Müük, reklaam, üldkorraldus

T: (+372) 504 2575

E: margus@tartunaitused.ee

Kommunikatsioonijuht

Henrik Urbel

Press, sotsiaalmeedia, koduleht

T: (+372) 741 2096

E: henrik@tartunaitused.ee

Logistik

Anders Urbel

Logistika, tõsteteenuste koordineerimine, liikluskorraldus

T: (+372) 742 2547

E: anders@tartunaitused.ee

Finantsjuht

Piret Parvelo-Pettai

T: (+372) 742 1793

E: piret@tartunaitused.ee

Toitlustusjuht

Piret Arens

Eksponentide ja külastajate toitlustamine

T: (+372) 742 1793

E: piret.arens@tartunaitused.ee

infokeskuse administraator

Annika Pettai-Urbel

Infokeskuse haldamine

T: (+372) 742 1793

E: annika@tartunaitused.ee

E: info@tartunaitused.ee
T: (+372) 742 1793
A: Friedrich Reinhold Kreutzwaldi 60, Tartu, Eesti

Messil näeme

Facebook
Youtube
Instagram
Privaatsustingimused
Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet. ${tag}

${articleData.title}

${formatDate(articleData.created)}