20.02.2024 Motoexotica 2024

Segway Powersports esitleb kõrgtehnoloogilisi ATV-sid

Segway Powersportsi boksis on väljas Segway ATV-de, UTV-de ja SSV-de täielik valik, sealhulgas uusim Segway AT5, kuuekohaline UTV Fugleman UT10 Crew ja hiljuti tiitliga “New UTV of the year” pärjatud SSV Villain SX10.

Segway AT5: 500cc klassi uus kuningas

Segway AT5 teeb keskklassi neljarattalistes revolutsiooni. 39 hj ja 44 Nm pöördemomendiga on see oma klassi üks parimaid. Tänu lukustatava esidiferentsiaaliga 4x4-ajamile suudab see ronida kuni 88% tõusudel. Segway AT5-l on ka 19-liitrine kütusepaak – see on enam kui piisav, et pakkuda 12% suuremat sõiduulatust kui teistel praegu turul olevatel mudelitel.

Segway Fugleman UT10

Fuglemani seeria on mõeldud eelkõige tööks – taluomanikele, mägihotellidele, kommunaalteenustele, põllumajandusele, metsandusele, jahindusele, ehitusele ja muudele tegevustele. Kuid samas suudavad 105hj Fuglemani mudelid pakkuda väga dünaamilist sõitu ka kolmekohalisele meeskonnale.

Segway Fugleman UT10 Crew

See uus kuuekohaline UTV ühendab endas jõudluse, vastupidavuse, kõrgtehnoloogia, maastikuvõimekuse ja kõrge mugavuse. Fugleman UT10 meeskonna keskmes on DOHC 1000cc neljataktiline kahesilindriline mootor. Muljetavaldava 105 hj ja tohutu pöördemomendiga on sellel piisavalt jõudu iga töö ja maastiku jaoks.

Segway Snarler AT6

Snarler on uudsete tehnoloogiatega tarbe ja töö ATV-de sari nõudlikeks maastiku- ja vabaajasõitudeks. Mudelivalikus on nii lühikesi kui pikki 600cc töömahuga mudeleid.

Segway Villain SX10

Terav ja sportlik Villain on välja töötatud off-road entusiastidele. Hiljuti tunnustatud ajakirja "DirtWheels" prestiižse tiitliga “New UTV of the year”. Villain SX10 on 105 hj mootori, oma klassi parima pöördemomendi ja suurepärase šassiiga. See keskendub kiirusele, seiklustele, võidusõidule, adrenaliinile ja ainulaadsetele elamustele, mida sõitjad ihkavad.

📍Messil C-paviljonis.

Loe lisaks

E: info@tartunaitused.ee
T: (+372) 742 1793
A: Friedrich Reinhold Kreutzwaldi 60, Tartu, Eesti

Messil näeme

Facebook
Youtube
Instagram
Privaatsustingimused
Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet.

${i18n('all_tags')}

Ehitus ja Sisustus 2023

Jõululaat 2023

Maamess 2024

Motoexotica 2024

${tag}

${articleData.title}

${formatDate(articleData.created)}