03.10.2023 Ehitus ja Sisustus 2023

JUNG HOME - ideaalne uutele hoonetele ja olemasolevate kodude kaas-ajastamiseks

90 protsenti hoonetest Euroopas on endiselt tavapärase elektripaigalduslahendusega.

Hiljuti valminud JUNG HOME süsteem on vajalik lüli klassikaliste elektripaigaldiste ja nutikate kodusüsteemide vahel.  See sobib uutele hoonetele, olemasolevate hoonete moderniseerimiseks ning on lihtsasti paigaldatav ja kasutatav.

JUNG HOME põhineb tehnoloogial, mis on arusaadav ja mõistetav. Planeerimine ja paigaldus on sama, mis tavalisel 230V elektripaigaldisel, kuid ilma serveri, interneti või lisakaableid vedamata. JUNG HOME’iga suhtlevad seadmed omavahel juhtmevabalt Bluetooth® Mesh SIG võrgu kaudu. Iga süsteemi ühendatud seade (näiteks lüliti või pistikupesa) täidab samaaegselt nii saatja kui ka vastuvõtja rolli.  

Juhtimine rakendusega 

JUNG HOME rakendus on tasuta allalaaditav Androidi ja iOS nutiseadmetesse. Edasi on vaid mõne klikiga võimalik süsteem seadistada ja kasutajale üle anda. Võib ka pereliikmetega jagada.  

Vaja läheb vaid üht rakendust – et paigaldada uusi seadmeid, ruume ja stsenaariumeid konfigureerida ning jälgida nutikate lahenduste toimimist igapäevaselt oma nutitelefonist või tahvelarvutist. 

Nutitelefoni Bluetooth signaal loob otsese juhtmevaba ühenduse seadme vahel.

Kõik JUNG HOME raadiosignaaliga ühendused on 128-bitised krüptitud ja autenditud. 

Nutikad pistikupesad ja juhtmevabad lülitid  

JUNG HOME SCHUKO® pistikupesa on nutikas lahendus tavalise pistikupesa asemel. Pistikupesa on varustatud lülitiga ja mitmevärvilise LED-märktulega, mis näitab seadme tööseisundit. Seadistus võimaldab kuni 16 vabalt programmeeritavat taimeriprogrammi kellaajafunktsiooni ning kuupäeva ja kellaaja uuendamist nutitelefoniga ühendamisel.  

Lisaks on olemas JUNG HOME SCHUKO® Energy pistikupesa, mis mõõdab energiatarbimist ning võimaldab seadistada automaatset ooterežiimil väljalülitamist.  

Igal pool ei pruugi olla lüliteid. Siin võib kasutusele võtta JUNG HOME juhtmevabad lülitid, mida kahepoolset teipi kasutades saab vabalt paigutada erinevatele siledatele pindadele, sealhulgas seinaplaatidele, vannitoa peeglitele ja köögikappidele.  

Kaasaegne ja mugav  

Erinevad stsenaariumid nagu „Säästa küttekulusid" või „Lülita ooteolekuseadmed välja" aitavad automatiseerida võrku ühendatud tehnika igapäevast kasutamist, samas kui režiimid nagu „Tere hommikust" või „Head aega" tagavad maksimaalse mugavuse. Kõik JUNG HOME valmidusega lülitid, pistikupesad ja andurid on saadaval JUNG A, CD ja LS seeria disainis, klassikaline LS 990 sari on saadaval ka Les Couleurs® Le Corbusier 63 värvitoonis.  

JUNG HOME’iga saab tutvuda 13.-15. oktoobril Tartu ehitus- ja sisustusmessil. Leidke JUNG messilt C-halli sissepääsu juurest! 

JUNG.EE

Loe lisaks

E: info@tartunaitused.ee
T: (+372) 742 1793
A: Friedrich Reinhold Kreutzwaldi 60, Tartu, Eesti

Messil näeme

Facebook
Youtube
Instagram
Privaatsustingimused
Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet.

${i18n('all_tags')}

Ehitus ja Sisustus 2023

Jõululaat 2023

Maamess 2024

Motoexotica 2024

${tag}

${articleData.title}

${formatDate(articleData.created)}