Registreeri end Motoshow eksponendiks

Olete kutsutud osalema auto- ja tehnikanäitusel MOTOSHOW, mis toimub 23.-25. septembril AS Tartu Näitused messikeskuses. Tänavune MOTOSHOW on järjekorras 21.!

Juba mitmeid aastaid on MOTOSHOW ainus Eestis toimuv autonäitus, mis koondab kokku nii värskeimad autouudised, hobiautod kui motosporditehnika, pakkudes huvitavat vaatamist ja silmailu tervele perele – mullu väisas autonäitust 15 520 inimest. Kas sel aastal on messikorraldajate eesmärk tuua septembri viimaseks nädalavahetuseks Tartusse automaailma põnevamad uudised!

Ka tänavu asub RALLY TARTU võistluskeskus MOTOSHOW territooriumil, andes võimaluse ralliautosid ning ettevalmistusi kiiruskatseteks vahetult jälgida. Kindlasti on messile oodatud ka masinad teistelt motospordialadelt – olgu selleks off-road, ringrajasõit, kiirendus või drift!

MOTOSHOW meediapartner on POSTIMEES, mille täistiraaži vahel ilmub enne messi erinumber. Samuti kajastavad kuumemaid messiuudiseid portaal AUTO24 ja AUTOLEHT.

Selleks, et saada osa aasta kaalukaimast auto- ja tehnikanäitusest, täitke MOTOSHOW 2016 kodulehel www.motoshow.ee registreerimisleht ning saatke korraldajale. Samuti ärge jätke põnevamaid uudised enda teada!

Loe lisaks