Parim jõulumüük linnas!

Kutsume teid osa saama Tartu Näituste messikeskuses toimuvast traditsioonilisest Jõululaadast, mis avab uksed 2.-4. detsembril. Jõululaat on ideaalne sündmus, et varakult ära osta esimesed jõulukingid ning veeta perega kaunis päev. Jõululaat tähistab juubelit – AS Tartu Näitused on jõulueelsel perioodil laatasid korraldanud juba 20 aastat!

Kaubavalik on laadal põnev ning mitmekülgne. Kingiideid leiab laadalt igaüks, sest kaubeldakse toidu, joogi, mahetoodete, kosmeetika, öko- ja tervisetoodete, käsitöö, mänguasjade, riiete, ehete, raamatute ja muude toodetega. Kaupmehi on laadal Eestist, Lätist, Leedust, Ukrainast, Venemaalt, Valgevenest ja Rootsist, sestap leiab müügilettidelt kindlasti ka sellist kaupa, mida igapäevaselt Eesti kauplustes või turgudel ei näe.

Lahkelt on külastama oodatud kõik lastega pered, sest traditsiooniliselt tervitab neid messikeskuse B-hallis jõuluvana, kellele saavad lapsed oma kingisoovid kõrva sosistada ning koos pilti teha. Samuti on võimalik näha messikeskuse välialal ponisid ning soodsate ilmaolude korral ka saanisõitu teha.

Laste rõõmuks ootab neid Jõululaadal ka Lotte. Ja ta ei tule üksi, vaid koos kaaslaste mesilane Susumu, seaema Helmi ja jänes Adalbertiga. Lotte tahab väga kohtuda kõikide uute ja vanade sõpradega, et koos mõnusasti aega veeta ning vahest ka toredad fotod mälestuseks klõpsida. Susumu pajatab jõulukommetest Jaapanis ning õpetab kindlasti mõne täiesti uue jõulumängu ja laulu, mida on tore kodus jõuluvanale laulda. Jänes Adalbert on aga loomulikult alati seal, kus on lõbus ja kus võib midagi kõrva taha panna. Lottemaa mängualal kohtudes on lõbus olemine garanteeritud. Mis võiks olla toredam, kui olla koos heade sõpradega, laulda, meisterdada ja uusi jõulumänge õppida!

AHHAA avab Jõululaadal aga eriilmelise jõuluteaduskeskuse, kuhu tuuakse kohale AHHAA põnevaimad rändeksponaadid, tehakse teaduskatseid ja kus saab ise meisterdada nii virtuaalreaalsusprille kui ka teaduslikke jõuluehteid.

Jõululaadale on kõige mugavam tulla tasuta jõulubussiga, mis väljub Jõululaada päevadel igal täistunnil Tartu raekoja platsilt jõulukuuse kõrvalt.

Jõululaada pääse 2€.

 

Tere tulemast Jõululaadale!

Korraldusmeeskond

www.tartunaitused.ee/joululaat

Loe lisaks