Motoshow toob Tartusse automaailma uudised

Olete oodatud külastama auto- ja tehnikamessi MOTOSHOW, mis toimub 22.-24. septembril.

Motoshow on ainus Eestis toimuv autosündmus, mis koondab endas nii uute sõiduautode, tarbesõidukite ning lisavarustuse ja varuosade messi kui ka näituse poolt, tuues publiku ette hobiautod ja motosporditehnika. Messikorraldajate eesmärk on igal aastal septembri viimaseks nädalavahetuseks koondada Tartusse automaailma põnevamad uudised ning anda võimalus osavatele autoehitajatele oma kätetööd laiemale avalikkusele tutvustada.

Messi põhirõhk on uute sõidukite tutvustamisel, nende päralt on ka tänavu messikeskuse A- ja C-paviljonid. Aastaid tagasi käivitatud proovisõiduala läbib aga tänavu uuenduskuuri, kolides messikeskuse galerii esisele kõvakattega platsile. Messikorraldajate eesmärk on muuta külastajatele ja sõidukitele proovisõidualale sisenemine ja väljumine mugavamaks ning ohutumaks. Läbi eelregistreerimise loodame proovisõitudele meelitada enam autoostu huvidega külastajaid.

Uute sõidukite kõrval on alati Motoshow’l esindatud ka hobiautod. Tänavu on fookuses Aasia päritolu sportautod, mille tarvis püstitatakse messialale 800 m2 telk. Luuakse TOKYO NIGHTS nimeline Jaapani kiirete masinate ala, kus eksponeeritakse uusi autosid, klassikuid ja tuunitud masinaid.

Motoshow on alati pakkunud külastajatele võimalust meenutada ajalugu, seekordsel messil saab olema GAZ marki veoautode näitus. Loomulikult ei puudu messilt ka uunikumistaatuses sõiduautod – teiste seas on messil kohal kaks ülimalt haruldast retro teenistusautot.

www.motoshow.ee

Loe lisaks