Mess Ehitus ja Sisustus on viimase seitsme aasta suurim

Tartus on järjepanu ehitus- ja sisustusteemalist messi korraldatud enam kui kaks aastakümmet, 13.-15. oktoobril aset leidev mess on järjekorras 22. Mess võõrustab varasemast rohkem eksponente, olles viimase seitsme aasta suurim – messist võtab osa üle 120 ettevõtte.

Üritus on ühtaegu suunatud nii spetsialistidele kui koduomanikele, pakkudes kolme messipäeva jooksul võimalust end kurssi viia uute trendidega ning konsulteerida spetsialistidega. Temaatiliselt hõlmab mess kõike, mis seostub ehituse, viimistluse ning sisustusega.

Üldehitusteemade kõrval on tulenevalt aasta-ajast fookuses küttesüsteemid, nii tahkel ja vedelkütusel kui taastuval energiaallikal baseeruvad lahendused. Koduomanikud, kel on plaanis küttesüsteemi uuendamine või sootuks väljavahetamine, saavad messilt väärt nõu ning ülevaate turul pakutavatest lahendustest. Kuivõrd hoone puhul on suur tähtsus korralikul ventilatsioonisüsteemil, on ka sisekliimalahendused messil esindatud.

Ilus kodu vajab ka moodsat sisustust ja kaasaegseid lahendusi. Omal kohal on pilkupüüdev disain ning mööbel. Seepärast on messil esinduslik väljapanek tänapäevastest köögilahendustest, kvaliteetsest mööblist ning disainielementidest ja viimistlusvahenditest.

Üha rohkem külastajaid tuleb messile eesmärgiga küsida professionaalidelt nõu. Sellelgi aastal pakub mess kõigil kolmel päeval kvaliteetset seminariprogrammi, kus arutletakse energiasäästlikkuse, hoonete renoveerimise ning küttesüsteemide valiku teemadel. Samuti pakutakse messil võimalust ise käed külge panna, näiteks õppida seinte viimistluse põhitõdesid ning harjutada värvi kandmist eri pindadele.

Ootame lahkelt külastama messi Ehitus ja Sisustus, kust leiab häid võimalusi saada uusi kontakte, ammutada värskeid ideid, tutvuda uusimate lahendustega ning saada osa headest messipakkumistest.

Kohtumiseni messil!

KÜLASTA MESSI KODULEHTE

Loe lisaks