Maamessi külastajale

Mess on avatud
20.-22. aprill 2017
Neljapäev, 20. aprill kell 10-18
ametlik avamine kell 12.00
Reede, 21. aprill kell 9-18
Laupäev, 22. aprill kell 9-16

Pileti hinnad
Päevapilet 9€
Messi pass (kolmepäevapilet) 20€
Päevapilet eelmüügist 8€ [Piletilevi]
Õpilased, tudengid, pensionärid 6€
Perepilet 20€ (vanemad kuni 18a lastega)
Grupipilet 7€ (vähemalt 15 inimest, saadval kuni 17.04)
Eelkooliealised TASUTA (nõutav täiskasvanud saatja)

 

Kuidas Maamessile tulla?

Kõige mugavam on Maamessile tulla ühistranspordiga. Peatuses “Tartu Näitused” peatuvad linnaliinibussid nr 6, 8, 16, 16A ja 20. Messikeskuse juurde sõidavad linnaliinibussid ka raudteejaamast, seega on messi külastamiseks mugav kasutada ka rongitransporti.

Peatuses “Tartu Näitused” teevad nõudepeatuse ka Tallinn-Tartu liini Lux Expressi bussid.

Messikeskuse parkla on kasutamiseks ainult eksponentidele! Külastajatel on võimalik sõiduk jätta Tartu laululava parklatesse, kus on parkimine TASUTA. Laululava parklast saab läbi Eesti Maaülikooli territooriumi turvaliselt otse messile.

Gruppidel soovitame Maamessile tulla bussiga – esimestele eelregistreeritud suurte bussidega gruppidele võimaldatakse parkimine messiterritooriumi sissepääsu kõrval.

Maamessi ajal tuleb arvestada oluliselt suureneva liiklusega Kreutzwaldi ja Betooni tänaval ning Tallinna-poolsel sissesõidul. Võib esineda ummikuid! Palume kindlasti jälgida reguleerijate korraldusi ja üles seatud ajutisi liiklusmärke.

 

Kuidas Maamessil liikuda?

Maamess laiub 60 000 ruutmeetril ning ekspositsioonid on üles seatud nii sise- kui välipindadel. Lisaks statsionaarsetele messikeskuse A-, B- ja C-hallidele on messiplatsile püstitatud ka D-, E- (loomatelk) ja F-hall (turutelk) ning Fr. R. Kreutzwaldi tänava poolses küljes asub ka Show Arena.

Messil orienteerumisel on abiks:
1) Maamessi skeem, mida on mugav vaadata nii Maamessi ametlikust kataloogist kui infopunktidesse üles seatud plaanidelt
2) teeviidad, mis on üles seatud teede ristumiskohtadesse. Väliterritooriumil on 7 suuremat teed (Pargi tee, Ringtee, Metsatee, Kesktee, Galerii tee, Suur Ring, Aianduse tee) ning 8 väiksemat teelõiku (Sihi 1, Sihi 2, Sihi 3, Sihi 4, Sihi 5, Metsa põik, Tehnika tee, Farmi tee)
3) infotöötajad, keda on võimalik leida A-halli juures asuvast infopunktist ning messiterritooriumi keskel olevast infopunktist
4) messi meeskond ning vabatahtlikud, kelle tunneb ära Maamessi sümboolikaga jopede ja helkurvestide poolest

Loe lisaks