Maamess otsib vabatahtlikke

MAAMESS 2017

AEG: 20.-22. aprill

KOHT: AS Tartu Näitused, Fr. R. Kreutzwaldi 60, Tartu

 

AS Tartu Näitused otsib oma tiimi särasilmseid ja tegusaid noori, kes oleksid valmis andma oma panuse Eesti suurima messi – MAAMESSI – korraldusse.

Sellest koostööst tulenev kasu on vastastikune. Eelmise aasta messi iseloomustavad sellised numbrid: 44 260 külastajat, 460 firmat 10 riigist, 60 000 m2 ekspositsioonipinda. Seega tööd on messi raames palju. Sind võib selline kogemus vabatahtlikuna suuresti aidata ka tulevikus tööotsingutel. Kui oled juba siin hakkama saanud, siis miks peaksid mujal hätta jääma. Samuti, kui me näeme, et oled töökas ning tubli, siis võib sellest edasi areneda ka töösuhe. Tartu Näitused vajab tihti lühiajaliselt tööjõudu.

Mida meie saame Sulle vastutasuks veel pakkuda? Anname Sulle 4 tasuta kutset Maamessile ning sponsorid panevad kokku toreda kinkekoti. Ürituse ajal tagame ka toitlustuse.

Kui tunned, et see võiks Sulle sobida, oled vähemalt 16- aastane, kohusetundlik ning hea tiimiliige, siis saada meile oma CV, foto ja motivatsioonikiri aadressile annika@tartunaitused.ee.

Loe lisaks